GetLike logo
GetLike logo
Ahoj, ja som
Adam
Adam
Keď som pôsobil v médiách ako moderátor - redaktor, bol som kontaktovaný PR manažérmi so “zaručene dobrými témami a tipmi”. Často sa však do môjho gusta a náplne práce netrafili. Chýbal pútavý a jedinečným obsah, nápadité spracovanie, hlbšia myšlienka. A tak sme si so Števom jedného dňa povedali, že by sme to mohli skúsiť robiť inak. Už niekoľko rokov budujeme silnú značku, ktorej dôverujú malé a stredné firmy, veľké aj svetoznáme korporácie. Som hrdý na agentúru, ktorú sme vytvorili. Som hrdý na GETLIKE, naše členstvo v Asociácii PR agentúr, zvučné ocenenia a spokojných klientov.
Ahoj, ja som
Števo
Števo
Každý fungujúci vzťah, vrátane toho pracovného, potrebuje hlavu a krk. Hlavou u nás je Adam, tým krkom som ja. Spokojnosť našich klientov je pre mňa alfou a omegou. Komunikácia s nimi a odpovedanie na praktické otázky je mojou náplňou práce. Poskytovanie nadštandardného servisu a dohliadanie na termíny je súčasťou môjho dňa. Manažment komunikačnej agentúry si vyžaduje nielen organizačné schopnosti, ale aj bohaté mediálne skúsenosti. To všetko u nás máme. A dovolím si povedať, že i vďaka mne.
Ahoj, ja som
Gigi
Gigi
Ahoj, ja som
Shelby
Shelby
Ahoj, ja som
Andrea
Andrea
Úprimne, mojou náplňou práce je niečo úplne iné, než to, čo som pôvodne očakávala pri nástupe do agentúry. Ale vôbec mi to neprekáža. Žiadny z pracovných dní totiž nevyzerá rovnako, a tak sa podieľam na celom procese externej aj internej komunikácie. Kreujeme, dumáme, hodnotíme, mažeme, prepisujeme, no zakaždým sa tešíme na výsledný efekt. Spájam značky s príbehom a príbehy so svetom. Jednoducho povedané - i ja vymýšľam a realizujem komunikačné kampane naprieč celým spektrom.